23.10. – 06.11.2026 Potrjeno, AKCIJA!23.12. – 07.01.2027 NOVO LETO- Potrjeno, iščemo sopotnico19.02. – 03.03.2027 Zbiramo prijave23.04. – 07.05.2027 Zbiramo prijave
20.10. – 05.11.2026 Potrjeno- LAST MINUTE POPUST- iščemo sopotnika13.02. – 01.03.2027 Zbiramo prijave 23.04. – 09.05.2027 Zbiramo prijave
20.12. – 06.01.2027 NOVO LETO- ŠE 4 MESTA!- iščemo sopotnico
23.10. – 01.11.2026 Zadnje mesto na avionu!15.01. – 25.01.2027 Potrjeno iz LJ!12.02. – 21.02.2027 Zbiramo prijave20.02. – 01.03.2027 Zbiramo prijave28.02. – 09.03.2027 Zbiramo prijave22.04. – 01.05.2027 Zbiramo prijave- iščemo sopotnika
23.10. – 09.11.2026 Potrjeno- iščemo sopotnika
19.12. – 02.01.2027 NOVO LETO– Zbiramo prijave
18.12. – 04.01.2027 NOVO LETO- Zbiramo prijave17.02. – 01.03.2027 Zbiramo prijave
14.01. – 24.01.2027 Skoraj potrjeno- iščemo sopotnika28.01. – 07.02.2027 Zbiramo prijave13.02. – 21.02.2027 Zbiramo prijave20.02. – 02.03.2027 Zbiramo prijave
18.02. – 01.03.2027 Potrjeno09.07. – 23.07.2027 Zbiramo prijave
07.02. – 17.02.2027 Potrjeno
22.04. – 02.05. 2027 Zbiramo prijave
28.04.- 09.05.2027 Zbiramo prijave
21.04. – 08.05.2027 Zbiramo prijave- iščemo sopotnika
26.06. – 08.07.2027 Zbiramo prijave17.07. – 29.07.2027 Zbiramo prijave
12.02. – 24.02.2026 Potrjeno
30.01. – 18./21.02. 2026 Polno
26.10. – 08.11. 2026 Zbiramo prijave
10.11. – 21.11. 2025 Zbiramo prijave
11.07. – 24.07. 2026 Polno
24.04. – 05.05. 2026 Skoraj potrjeno- iščemo sopotnico
20.12. – 06.01. 2027 NEW YEAR- Confirmed- looking for a female companion
23.10. – 01.11. 2026 Confirmed- Last places15.01. – 25.01. 2027 Confirmed12.02. – 21.02. 2027 Apply20.02. – 01.03. 2027 Apply28.02. – 09.03. 2027 Apply22.04. – 01.05. 2027 Apply- looking for a male companion
23.10. – 06.11. 2026 Confirmed23.12. – 07.01. 2027 NEW YEAR- Confirmed, looking for a female companion 19.02. – 03.03. 2027 Apply
20.10. – 05.11.2026 Confirmed- looking for a male companion13.02. – 01.03.2027 Apply23.04. – 09.05.2027 Apply
23.10. – 09.11.2026Confirmed- looking for a male companion
14.01. – 24.01.2027 Almost confirmed- looking for a companion28.01. – 07.02.2027 Apply13.02. – 21.02.2027 Apply20.02. – 02.03.2027 Apply
18.12. – 04.01. 2027 NEW YEAR– Apply17.02. – 01.03. 2027 Apply
19.12. – 02.01. 2027 NEW YEAR– Apply
21.04. – 08.05. 2027 Zbiramo prijave- looking for a companion
19.02. – 01.03. 2027 Confirmed09.07. – 23.07. 2027 Apply
07.02. – 17.02. 2027 Confirmed
26.06. – 08.07. 2027 Apply
28.04. – 09.05. 2027 Apply
26.10. – 08.11. 2026 Apply
30.01. – 18.02./ 21.02. 2026 Full
16.10. – 01.11. 2026 Apply
12.02. – 24.02. 2026 Confirmed
24.04. – 05.05. 2026 Almost confirmed- looking for a companion
11.07. – 24.07. 2026 Full
10.11. – 21.11.2026 Apply
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Bodi prvi ki izve za ugodnosti!